CUBE – prostor plný inspirací

Cube není jen zahradní altán, je to zcela nový pohled na možnost trávení volného času ve Vaší zahradě. Je to venkovní prostor pro Vás a pro Vaše blízké, který se zcela přizpůsobí Vaším požadavkům.

Cube – rozměrová variabilita

Cube znamená kostka a jako kostka se také skládá. Je jen na Vás zda pro relax v přírodě zvolíte rozměr malý, nebo si kostky složíte tak, aby vznikl velký zahradní altán pro početnou rodinu. Individualita je téměř nekonečná.

Velikost není zdaleka vše, v čem se Vám CUBE hodlá přizpůsobit, nyní jsou na řadě stěny. Dle umístění altánu můžete volit dřevěné plné výplně, skleněné, nebo skleněné s dřevěným stíněním pro větší soukromí. Do stěny, která je vstupní bránou do vašeho zahradního království máte na výběr z dřevěných dveří, nebo z celoskleněné otevíratelné stěny v hliníkovém rámu…..prostě volba je jen na Vás

Cube – varianty dveří

Pro maximální životnost a minimální údržbu jsou veškeré dřevěné části vyrobeny z masivního Severského smrku té nejvyšší jakosti, střecha je potažena kvalitním šindelem s křemíkovým pískem proti vlivu UV záření. Na žádost je možné CUBE vybavit kompletním okapovým systémem.

Zahradní altány CUBE mají stovky variant. Je jen na Vás jak bude Vaše zahradní posezení veliké, zda stěny budou otevřené, nebo zasklené, zda chcete více světla, nebo dáváte přednost intimitě za roletou….než zvolíte ten pravý, inspirujte se našimi nejprodávanějšími modely


Vydáno:

Zařazení: